2011-10-09 19:18:42• hírek • Szatmár.ro

VSK vereség Tordán

A Szatmárnémeti VSK vasárnap nem tudta megismételni az elmúlt fordulóban mutatott jó teljesítményt, a Tordai Potaisa pályáján ugyanis nyolcgólos vereséget szenvedtek a fiúk. A mérkőzés végeredménye 28-20 lett. A félidőben távolról sem vol ekkora a különbség, akkor 15:13 arányban vezettek a házigazdák.

További eredmények: Krassó-Szörényi CS-Temesvári Poli 23-21 (13-10), Bukaresti CSM-Târgu Jiu-i Pandurii 27-31 (17-15), Steaua-Konstancai HCM 20-34 (12-15), Calarasi-i Dinamo-Suceavai Bucovina 28-26 (14-14), Kolozsvári U-Ploiesti-i CSM 26-17 (15-7). A Székelyudvarhelyi HC-Bákói Stiinta mérkőzést október 12-én rendezik.