2020-01-27 09:23:40• hírek • Szatmár.ro

Váratlan vereségbe futott bele a Szatmárnémeti VSK

Fotó: archiv

A női kosárlabdacsapat Brassóban lépett pályára a hétvégén, az összecsapás eredménye pedig több mint meglepő, hiszen sima szatmári győzelemmel kellett volna véget érjen a találkozó.

Ezzel szemben a Brassói Olimpia 78-72 arányú győzelmet aratott. Bár az első két negyed a szatmáriaké volt (22-23 és 17-19), a második játékrészben elfogyott a lendület, a brassóiak a 17-12-re záruló negyed végén átvették a vezetést, majd tartották az előnyt az utolsó negyedben is (22-18).

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a szatmáriak influenzával küzdenek, többen emiatt nem is tudtak pályára lépni, vagy nem tudtak megfelelően teljesíteni.

A brassóiak legjobbja a 26 pontig jutó Biljana Pesovic volt, a szatmáriaknál Maja Miljkovoc teljesített a legjobban, 23 ponttal.

A folytatásban a VSK január 30-án 18 órától az Ady Endre utcai Both Katalin Sportteremben fogadja a CSM Targoviste együttesét.