2007-05-14 09:22:47• hírek • Tamás Jakab

Újabb mezőpetri vereség

A petriek ezúttal Borosjenőn hagyták ott a 3 pontot.

Egyre inkább súlyosbodik a helyzet a megye C ligás csapatainak háza táján. A Somesul kivételével minden csapat a kiesés ellen küzd, azonban reális esélyei kizárólag az Olimpiának van. A szatmárnémeti csapat pénteki vereségének köszönhetően a 15., kieső helyen áll a bajnokságban. A Nagykárolyi Victoria, a Mezőpetri és az Udvari Florenta biztosan kiesnek a harmadik ligából.

A mezőpetriek legutóbb Borosjenőn jártak, ahol újabb vereséget szenvedtek a bajnokság során. A vidéki együttes sima, 3-0 arányú vereséget szenvedett a hazaiaktól. A Victoria ezen a hétvégén a Florenta-val kellett volna összecsapjon, de az udvariak már jó ideje nem játsszák le mérkőzéseiket, így játék nélkül a károlyiak szerezték meg a 3 pontot.