2005-08-12 00:27:39• hírek • Szatmár.ro

UEFA Kupa eredmények

A Sopron otthon kapott ki, a Dinamo és a Rapid előnyt szerzett a visszavágókra.

A várakozásokkal ellentétben hazai pályán 3-0-ás vereséget szenvedett a Sopron együttese az ukrán Metallurg Donyeck ellenében. Bár az első játékrészben még tartotta magát a magyar kupagyőztes, az utolsó négy percbe bekapott két gólnak köszönhetően a végeredmény siralmassá, a visszavágó pedig formasággá vált.

A román cspatoknak több szerencséjük volt csütörtök este. A Rapid Bukarest a macedón Vardar Skopje együttesét verte 3-0 arányban D. Niculae (2) és Maldaraseanu góljaival. A Dinamo Bukarest a ciprusi Omonia Nicosiát fogadta, ők 3-1-es előnnyel készülhetnek a visszavágóra.A bukarestiek góljait Vlad Munteanu és Zicu (2) lőtték, a ciprusiaknál Konnafis volt eredményes.