2018-10-01 05:27:02• hírek • Szatmár.ro

Továbbra is első a VSK labdarúgócsapata

Szombaton a Szatmárnémeti VSK negyedik ligás labdarúgócsapata az Óvári Somesulnál vendégeskedett.

A szatmári fiúk számára most nem volt gyaloggalopp az összecsapás, a félidőben még 1-1-es döntetlen volt az állás, a második félidőben viszont sikerült betalálni és összejött a győzelem. Az első gólt Gabi Cadar lőtte, Berei egyenlített. A második félidőben viszont Cadar újra betalált, megszerezve a csapatának a győzelmet. A VSK csapata eddig tehát száz százalékos, öt meccsből ötöt nyertek.

Az ötödik ligában az Olimpia-szurkolók által létrehozott Olimpia MCMXXI 6-2-re nyert a Szántói Sasok otthonában. A félidei eredmény 2-2 volt.

Szintén az ötödik logában vitézkedik a VSK labdarúgó szakosztályának második csapata. Az utánpótláscsapat viszont most nem játszott, a túrterebesi összecsapást ugyanis elhalasztották.