2008-02-10 23:00:08• hírek • Szatmar.ro

Nagybányán nyertek a kézisek

keziA Szatmárnémeti Sportklub kézilabda csapata 30-25-re verte a Minaur II. csapatát.

Az idei két mérkőzésből kettőt vettek sikerrel a kézilabdázóink, miután hazai pályán a Szászsebesi Sportklubbot verte a csapat, most idegenben vették az akadályt Palkó játékosai.

A szatmári csapat jól kezdte a mérkőzést, szinte végig vezetettek, folyamatosan tartották a 2-3 gólos különbséget. A félidőt 15-13-as eredménnyel zárták.

A második játékrészben is a szatmárnémeti fiúk uralták a mérkőzést, és végül 30-25-ős eredménnyel, minden gond nélkül vették a nehezebbnek vélt akadályt.

A Szatmárnémeti Sportklub részéről pályára lépett: Cioroiu, Costea - Munteanu 1, Rogoz, 1, Iştoc 5, Ferenc 6, Sebi Dan 5, Mateş 4, Ianoş 4, Marinca 2, Oşvat 1, Ardelean 1, Kibedi.

A következő mérkőzésre jövő vasárnap kerül sor, a Besztercei Kézilabda Klub ellen, amelynek az elmúlt szezonban Palkó János volt az edzője.