2008-10-15 22:31:59• hírek • Szatmár.ro

Tizenkét góllal nyertek a kézilabdázók

Csak 20 percig volt kérdéses a Szatmárnémeti VSK második ligás férfi kézilabda csapatának a győzelme szerda délután, mikor a szatmáriak a Kolozsvári U Taransilvania második gárdáját fogadták.

Ekkor még 10-10 volt az eredmény, ám ezt követően beindult a szatmári gólgyártás, és a sok kihagyott helyzet ellenére is a félidőre hatgólos lett a hazai gárda előnye.

A szünet után a szatmári előny csak növekedett, még a kapus Cioroiu is betalált a saját kapujából, és Birtalan tovább folytatta gólerős játékát.

A hajrában már lazábbra vették a fiúk a játékot, így csak 12 gólos lett a győzelem, ami azt jelenti, hogy a szatmári együttes jobb gólarányával továbbra is vezeti a másodosztály C csoportjának a tabelláját.

A osztály, 7. fordulók: Szatmárnémeti VSK-Kolozsvári U Tarnasilvania2 38-26 (18-12). A szatmári gólszerzők: Birtalan 14, Nagy 5, Oláh J. 4, Ferenţ 3, Oláh B. 3, Mateş 3, Savlovschi 2, Kopcsák 1, Szepesi 1, Ardelean 1, Cioroiu 1.