2013-01-02 13:27:59• hírek • MTI

Szatmáron is lesz Voyage-kupa selejtező

Szatmárnémetiben a Traian Vuia iskola sporttermében rendezik meg a kupa selejtezőjét január 4-6 között.

A nagykárolyi selejtező december 14-16-án volt megrendezve a kaplonyi sportcsarnokban, ahol 13 csapat részvételével remek hangulatban és tisztességes megmérettetésben zajlott le sikeresen a selejtező, amit végül az X csapata nyert és jutott tovább a budapesti döntőbe, amelyre 2013 februárjában kerül sor.

A következő állomás Szatmárnémeti, a Traian Vuia Gimnázium sportcsarnoka 2013 január 4-6 között. A Voyage Kupa győztes csapatának fődíja egy utazás luxus-autóbusszal és belépővel egy európai sztárcsapat valamelyikének Bajnokok Ligája vagy bajnoki mérkőzésére valamint egy éjszakai Party hajózás a kivilágított Budapesten, a Dunán.

A közeljövőben U13, U14, U15 korosztályos csapatok számára is elérhető lesz a Voyage Kupa.

Csapatok jelentkezését várják a tornára, amire a nevezési díj 300 Ron. A +40-75-2906-642 telefonszámon lehet jelentkezni Fodor Attilánál, illetve további információkért látogassanak el a torna hivatalos honlapjára: www.voyage-sport.com/kupa.