2017-09-02 12:57:28• hírek • Szatmár.ro

Szatmárnémetibe jött gólt rúgni az Afumati

Az Olimpia 0-2 arányban vesztette el a CS Afumati elleni, hazai pályán játszott mérkőzést.

A második ligás focibajnokság hatodik fordulójában szombat délelőtt a Szatmárnémeti Olimpia fogadta a CS Afumati csapatát. Azt a csapatot, amely a bajnokságban eddig nyolc gólt kapott, de egyet sem rúgott. Sajnos a gólszerzést Szatmárnémetiben kezdték el...

A szatmári srácok bátran kezdték a mérkőzést, a vendégek talán meg is illetődtek egy picit, de ez nem tartott sokáig: az Afumati egyenlő ellenfél volt, talán alkalmanként kicsit fölényben is játszottak. A 36. percben aztán a szatmáriak tizenhatosán belül Florin Muresan szabálytalankodott Dedu ellen, a megítélt tizenegyest pedig Marian Vlada értékesítette. A folytatásban a házigazdák támadtak, a 42. percben Ben Khalifa, a 44.-ben Brata állt közel az egyenlítéshez.

A 60. percben a vendég Onea került gólhelyzetbe, a 63. percben Lusamba egyenlít majdnem - a lövése a felső léc felett zúgott el. A szatmáriak legnagyobb esélye az egyenlítésre a 85. percben volt, amikor Brata az üres kapu előtt találta magát, ám lövését az Afumati hátvédje, Banita mellel védte a gólvonalon. A hosszabbításban aztán egy ellentámadás során Dorin Burlacu talált be 12-13 méterről a szatmári kapuba...