2009-10-07 14:05:15• hírek • Szatmar.ro

Sorsoltak a kupában

A címvédő Homoród útja ezúttal Decebalba vezet, sváb rangadó Csomaközön.

A Megyei Labdarúgó Szövetség székházában szerda délután kisorsolták a Román Kupa Megyei szakaszának a második fordulóját. A mérkőzéseket október 14.-én, 15 órai kezdettel rendezik majd meg. A lebonyolítás módja a hagyományoknak megfelelően amennyiben a rendes játékidőben nem születik döntés, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik, majd, szükség esetén, büntetőkön a sor.

A címvédő Homoródi Gamma, miután az első körben viszonylag könnyedén, 5-1-re verte a Részteleket, ezúttal Decebalra utazik, ahol a Luceafarul vár rá. A tavalyi döntős Óvári Szamosborhíd után a Kismajtényi Krasznával csaphat össze.

Csomaközön sváb rangadóra kerül sor, mivel a Mezőfényt látják vendégül. Nagykároly Szaniszlón, Tasnád pedig Bélteken lép pályára.