2019-11-20 09:13:29• hírek • Közlemény

Sorsoltak a Partiumi Focikupában – Íme a csoportok

Huszadik alkalommal szervezik meg a Partiumi Focikupát Szatmárnémetiben, idén november 30. – december 1-jén kerül sor közkedvelt tornára.


Idén 12 csapat jelentkezését várták a szervezők, el is keltek hamar a helyek, ennek köszönhetően már a csoportok sorsolását is sikerült lebonyolítani, illetve a torna teljes menetrendje is elérhető.

Íme a sorsolás utáni csoportok, és a verseny programja:
 

A csoport:
Búvár FC
FC AUTONET
Vörös Ördögök
Szatmári Fiúk
 

B csoport:
Arany Sasok
Viitorul SM
Zöld Sasok
Kapufa FC
 

C csoport:
Hám János
Máltai Ifjúság
Golissimo
Sentierri
 

Négybe jutásért:

A1 – B2
B1 – C2
C1 – Második legjobb 3. *
A2 – Első legjobb 3. *

*** Megjegyzés: amennyiben a C1 csoportjában van a második legjobb 3. vagy az A2 csoporjában van az első legjobb harmadik, az első és második legjobb harmadik helyet cserél. ***
 

Elődöntők:
A1-B2 győztese és B1-C2 győztese
C1-Második legjobb 3 győztese és A2-Első legjobb 3. győztese*

Kisdöntő:
1. – 2. elődöntő vesztesei

Döntő:
1. – 2. elődöntő győztesei



Csoportok részletes beosztása:
* a csoportkörök időpontjai a szombati napra (November 30-ára) értendőek.

A csoport:
Búvár FC
FC AUTONET
Vörös Ördögök
Szatmári Fiúk
 

1. 9:00 – 9:30 Búvár FC – FC AUTONET

2. 9:35 – 10:05 Vörös Ördögök – Szatmári Fiúk

3. 10:10 – 10:40 Búvár FC – Szatmári Fiúk

4. 10:45 – 11:15 FC AUTONET – Vörös Ördögök

5. 11:20 – 11:50 Búvár FC – Vörös Ördögök

6. 11:55 – 12:25 FC AUTONET – Szatmári Fiúk
 


B csoport:
Arany Sasok
Viitorul SM
Zöld Sasok
Kapufa FC
 

7. 12:30 – 13:00 Arany Sasok – Viitorul SM

8. 13:05 – 13: 35 Zöld Sasok – Kapufa FC

9. 13:40 – 14:10 Arany Sasok – Kapufa FC

10. 14:15 – 14:45 Viitorul SM – Zöld Sasok

11. 14:50 – 15:20 Arany Sasok – Zöld Sasok

12. 15:25 – 15:55 Viitorul SM – Kapufa FC
 


C csoport:
Hám János
Máltai Ifjúság
Golissimo
Sentierri
 

13. 16:00 – 16:30 Hám János – Máltai Ifjúság

14. 16:35 – 17:05 Golissimo - Sentierri

15. 17:10 – 17:40 Hám János - Sentierri

16. 17:45 – 18:15 Máltai Ifjúság – Golissimo

17. 18:20 – 18:50 Hám János - Golissimo

18. 18:55 – 19:25 Máltai Ifjúság – Sentierri

 

Vasárnap (December 1.) időbeosztás:
 

Négybe jutásért:

9:00 – 9:30 A1 – B2

9:35 – 10:05 B1 – C2

10:10 – 10:40 C1 – Második legjobb 3. *

10:45 – 11:15 A2 – Első legjobb 3. *
 

*** Megjegyzés: amennyiben a C1 csoportjában van a második legjobb 3. vagy az A2 csoporjában van az első legjobb harmadik, az első és második legjobb harmadik helyet cserél. ***


 

Elődöntők:
 

11:25 – 11:55 A1-B2 győztese és B1-C2 győztese

12:05 – 12:35 C1-Második legjobb 3 győztese és A2-Első legjobb 3. győztese*
 

Kisdöntő:

12:50 – 13:20 1. – 2. elődöntő vesztesei
 

Döntő:

13:30 – 14:00 1. – 2. elődöntő győztesei



Helyszín: Both Katalin Sportterem.

 

Hozzászólás:
Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Kiemelt hírek:
Valutaváltó:


Promó: