2019-04-24 05:04:41• hírek • Szatmár.ro

Simán nyerte a párharc első meccsét a Szatmárnémeti VSK

Kedd délután a Both Katalin Sporttereben fogadta a Szatmárnémeti VSK a román női kosárlabdabajnokság elődöntőjében a Brassói Olimpia együttesét.

A három győzelemig tartó párharc egyértelmű esélyese a VSK, ez kiderült a keddi meccsen is. Maikel Lopez tanítványai ugyanis 77:59 arányban győzték le a brassói gárdát.

A mérkőzés során folyamatosan látszott a VSK-s fölény: az első negyedet 25:19-re, a másodikat 18:13-ra nyerték a szatmáriak. A harmadik negyedben volt a legnagyobb különbség, 22:12-es eredménnyel zárult a negyed. Ezt követően a szatmáriak kicsit lazítottak, 12:15-re nyerte a negyedet a vendég együttes.

A Szatmárnémeti VSK legtöbb pontot szerző játékosa Andra Mandache volt 19 ponttal.