2018-04-27 05:33:05• hírek • Szatmár.ro

Sikerült megverni a Sepsit, pénteken újra pályára lép a VSK!

Pénteken 18 órától eldől, hogy van-e még reménye a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdabajnokságban a bajnoki cím megszerzésére.

A Sepsiszentgyörgyi Sepsi SIC-el folytatott, három győzelemig tartó párharc első és második meccsét a Sepsi nyerte 76-46, illetve 71-51 arányban. A szatmári lányoknak nem igazán ment a játék idegenben.

Viszont jól megy a játék a Both Katalin Sportteremben! Csütörtök délután 68-60 arányban verték a zöld-fehét mezes ellenfelet. Az első negyed kiegyenlítet volt, 17-17-es eredménnyel zárult, majd a Sepsi 17-19-re megnyerte a másodikat – így vendégvezetéssel ért véget az első félidő. A következő két negyedben viszont a VSK volt a jobb, mindkettőt 17-12 arányban nyerték meg a szatmári csapat tagjai.

Az állás összetettben tehát 2-1 oda, a pénteki győzelemmel kiegyenlíthet a VSK, a bajnoki cím sorsa pedig – remélhetőleg - Sepsiszentgyörgyön dőlhet el az ötödik meccsen.