2009-03-27 14:20:54• hírek • Szatmár.ro

Rajtol a megyei labdarúgó bajnokság

A hét végén megkezdődik a negyedik ligás bajnokság tavaszi idénye, a húsvéti ünnepekkor szombaton lesz a forduló, de a csapatok megegyezhetnek más napban is. Az A csoportban az Olimpia, az Avasfelsőfalu, a Szatmárudvari és az Erdőd szombaton rendezi hazai meccseit, a B csoportban pedig a Nagykároly, a Vetés és a Tasnád játszik szombaton. A hétvégi forduló találkozói 16 órakor kezdődnek.

A csoport

14. forduló, március 29.
Sárközújlaki AS - Szatmárudvari Someşul
Pusztadaróci Recolta - Erdődi Spicul
Avasújvárosi Talna - Aranyosmeggyesi Dacia
Avasújfalui FC - Avasfelsőfalui Energia
Turci Minerul - Szamoskrassói Someşul
Mikolai Turul - Egri Sasok
Szatmárnémeti Olimpia - Madarászi Şoimii

15. forduló, április 5.
Madarász - Turc
Avasfelsőfalu - Olimpia
Erdőd - Mikola
Szatmárudvari - Avasújváros
Aranyosmeggyes - Pusztadaróc
Szamoskrassó - Sárközújlak
Egri - Avasújfalu

16. forduló, április 11.
Erdőd - Aranyosmeggyes
Pusztadaróc - Madarász
Avasújfalu - Szatmárudvari
Sárközújlak - Egri
Olimpia - Szamoskrassó
Avasújváros - Turc
Mikola - Avasfelsőfalu

17. forduló, április 18.
Avasújváros - Olimpia
Avafelsőfalu - Erdőd
Szamoskrassó - Egri
Avasújfalu - Aranyosmeggyes
Turc - Mikola
Szatmárudvari - Pusztadaróc
Madarász - Sárközújlak

18. forduló, április 26.
Aranyosmeggyes - Mikola
Egri - Turc
Madarász - Avasújfalu
Olimpia - Szatmárudvari
Sárközújlak - Avasújváros
Erdőd - Szamoskrassó
Pusztadaróc - Avasfelsőfalu

19. forduló, május 3.
Turc - Erdőd
Szamoskrassó - Madarász
Olimpia - Sárközújlak
Avasújfalu - Avasújváros
Egri - Avasfelsőfalu
Mikola - Pusztadaróc
Aranyosmeggyes - Szatmárudvari

20. forduló, május 10.
Sárközújlak - Aranyosmeggyes
Szatmárudvari - Turc
Avasújváros - Madarász
Erdőd - Egri
Pusztadaróc - Avasújfalu
Avasfelsőfalu - Szamoskrassó
Mikola - Olimpia

21. forduló, május 13.
Madarász - Erdőd
Sárközújlak - Mikola
Aranyosmeggyes - Turc
Avasújfalu - Szamoskrassó
Szatmárudvari - Avasfelsőfalu
Egri - Olimpia
Pusztadaróc - Avasújváros

22. forduló, május 17.
Avasújváros - Egri
Erdőd - Szatmárudvari
Avasfelsőfalu - Sárközújlak
Turc - Pusztadaróc
Olimpia - Avasújfalu
Szamoskrassó - Aranyosmeggyes
Madarász - Mikola

23. forduló: máus 24.
Pusztadaróc - Szamoskrassó
Turc - Olimpia
Sárközújlak - Erdőd
Mikola - Avasújfalu
Aranyosmeggyes - Madarász
Avasújváros - Avasfelsőfalu
Szatmárudvari - Egri

24. forduló, május 27.
Avasújfalu - Sárközújlak
Szamoskrassó - Mikola
Erdőd - Avasújváros
Madarász - Szatmárudvari
Egri - Pusztadaróc
Olimpia - Aranyosmeggyes
Avasfelsőfalu - Turc

25. forduló, május 31.
Aranyosmeggyes - Avasfelsőfalu
Pusztadaróc - Olimpia
Avasújváros - Szamoskrassó
Madarász - Egri
Turc - Sárközújlak
Erdőd - Avasújfalu
Szatmárudvari - Mikola

26. forduló, június 7.
Szamoskrassó - Szatmárudvari
Mikola - Avasújváros
Avasfelsőfalu - Madarász
Egri - Aranyosmeggyes
Olimpia - Erdőd
Sárközújlak - Pusztadaróc
Avasújfalu - Turc
B csoport

14. forduló, március 29.
Vetési Viitorul - Szaniszlói Recolta
Kálmándi Schwaben - Óvári Someşul
Tasnádi Unirea - Börvelyi Stăruinţa
Kaplonyi Fortuna - Decabali Luceafărul
Mezőfényi Fröhlich - Mezőpetri Victoria  
Nagykárloyi Victoria 2008 - Érkávási Olimpia
Piskolti Unirea - Csanálosi Kneho

15. forduló, április 5.
Csanálos - Mezőfény
Decebal - Piskolt
Óvári - Nagykároly
Szaniszló - Tasnád
Börvely - Kálmánd
Mezőpetri - Vetés
Érkávás - Kaplony

16. forduló, április 11.
Óvári - Börvely
Kálmánd - Csanálos
Kaplony - Szaniszló
Vetés - Érkávás
Piskolt - Mezőpetri
Tasnád - Mezőfény
Nagykároly - Decebal

17. forduló. április 18.
Tasnád - Piskolt
Decebal - Óvári
Mezőpetri - Érkávás
Kaplony - Börvely
Mezőfény - Nagykároly
Szaniszló - Kálmánd
Csanálos - Vetés

18. forduló, április 26.
Börvely - Nagykároly
Érkávás - Mezőfény
Csanálos - Kaplony
Piskolt - Szaniszló
Vetés - Tasnád
Óvári - Mezőpetri
Kálmánd - Decebal

19. forduló, május 3.
Mezőfény - Óvári
Mezőpetri - Csanálos
Piskolt - Vetés
Kaplony - Tasnád
Érkávás - Decebal
Nagykároly - Kálmánd
Börvely - Szaniszló

20. forduló, május 10.
Vetés - Börvely
Szaniszló - Mezőfény
Tasnád - Csanálos
Óvári - Érkávás
Kálmánd - Kaplony
Decebal - Mezőpetri
Nagykároly - Piskolt

21. forduló, május 13.
Csanálos - Óvári
Vetés - Nagykároly
Börvely - Mezőfény
Kaplony - Mezőpetri
Szaniszló - Decebal
Érkávás - Piskolt
Kálmánd - Tasnád

22. forduló, május 17.
Tasnád - Érkávás
Óvári - Szaniszló
Decebal - Vetés
Mezőfény - Kálmánd
Piskolt - Kaplony
Mezőpetri - Börvely
Csanálos - Nagykároly

23. forduló, május 24.
Kálmánd - Mezőpetri
Mezőfény -Piskolt
Vetés - Óvári
Nagykároly - Kaplony
Börvely - Csanálos
Tasnád - Decebal
Szaniszló - Érkávás

24. forduló, május 27.
Kaplony- Vetés
Mezőpetri - Carei
Óvári - Tasnád
Csanálos - Szaniszló
Érkávás - Kálmánd
Piskolt - Börvely
Decebal - Mezőfény

25. forduló, május 31.
Börvely - Decebal
Kálmánd - Piskolt
Tasnád - Mezőpetri
Csanálos - Érkávás
Mezőfény - Vetés
Óvári - Kaplony
Szaniszló - Nagykároly

26. forduló, június 7.
Mezőpetri - Szaniszló
Nagykároly - Tasnád
Decebal - Csanálos
Érkávás - Börvely
Piskolt - Óvári
Vetés - Kálmánd
Kaplony - Mezőfény
Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
Kiemelt hírek:
Valutaváltó:


Promó: