2009-11-23 15:45:19• hírek • Szatmar.ro

Öt érem Nagyváradról

A Bihar kupán Takács Márk aranyérmet nyert, míg Pándi második lett.

Hétvégén Nagyváradon rendezték meg a dzsudó Bihar Kupát, melyen romániai és magyarországi (Debrecen, Siklós) versenyzők mellett a Szatmárnémeti Unió csapata is képviseltette magát. És nem is akárhogyan, hisz öt érmet szereztek Terely Mihály és Simona Igna tanítványai.

A 73 kilogrammosok között Takács Márk nem talált legyőzőre, így aranyérmet szerzett, míg Pándi Karolát csak a döntőben tudták megállítani. Cristian Seres (55 kg), Faur Mihaela (63) és Tróba Helmuth (66 kg) sem lehet elégedetlen, hisz ők bronzérmet szereztek.

A sportolókra egy hét pihenő vár, aztán a hétvégén rendezik a hagyományos Unio Kupa, amelynek a  Sportlíceum ad otthont.