2005-08-31 10:46:53• hírek • Szatmar.ro

Olimpia búcsú a kupától

A múlt heti bajnoki kudarc után a szatmári csapat a román kupából is kiesett.

Tegnap a Szatmárnémeti Olimpia a Zilahi Armaturával játszott román kupa-mérkőzést. Azt is mondhatnánk, hogy a szatmári csapat helytállt, hisz a rendes játékidőben 3-3 volt az eredmény. Az Olimpia góljait Bud és Mihovici (2) szerezték.

A hosszabbításban aztán összezuhant az Olimpia, melynek következtében a két perc alatt (a 99. és a 101. percben) két gólt sikerült beinkasszálniuk. A végeredmény így 5-3 lett a zilahiaknak.

Mircea Bolba és Knoblau László csapata a következő összeállításban játszott: Gábor - Raileanu, Oros, Cuciula, Batin - Bud, DRagomir, M. Rus, Petcut - Mihovici, Deliu.