2008-10-19 17:54:37• hírek • Szatmár.ro

Nyolcpontos VSK vereség Váradon

Igen halvány teljesítménnyel, nyolcpontos vereséget szenvedett Nagyváradon a Szatmárnémeti VSK női kosárlabda együttese az élvonal harmadik fordulójában.

A meccs már az első negyedben elment, ekkor a hazaiak hét ponttal vezettek, és utána is tartani tudták ezt az előnyt, és a végén még egy ponttal növelték is.

„Nem értem a gyenge teljesítmény okát, kielemezzük majd a meccset, de mindenképpen már a következőre kell összepontosítanunk" - jegyezte meg Éles Péter, menedzser.

A osztály, 3. forduló: Nagyváradi CSM-Szatmárnémeti VSK 58:50 (15:8, 14:14, 14:14, 15:14). A szatmári pontszerzők: Graham 14, Urse 13, Pricop 9, Czukor 8, Pop 6. Játszott még: Drăgoescu, Nemeş.

További eredmények: Gyulafehérvári CSU LPS-Alexandriai BC Teleorman 62:130, Kolozsvári U Trustul CRE-Sportul Studentesc 96:56, Govorai CET-Sepsiszentgyörgyi LMK Sepsi BC 63:45, Târgoviştei BC MCM-Craiovai CSM 81:26, Iaşi-i CS Naţional-Aradi BC ICIM 52:95,  Bukaresti Olimpia-Rapid CFR Marfă 67:80.

A következő forduló (október 25.): Szatmárnémeti-Govora, Alexandria-Rapid, Craiova-Olimpia, Arad-Târgovişte, Sepsiszentgyörgy-Iasi, Sportul-Nagyvárad, Gyulafehérvár-Kolozsvár.