2009-10-28 16:25:40• hírek • Szatmar.ro

Néző rúgott gólt a Manchester ellen

A Barnsley elleni meccs balhéval kezdődött és néző lőtte góllal végződött - nézze meg.

A Manchester United tartalékos felállásban is könnyedén, 2-0 arányban győzte le a Barnsley csapatát az angol Ligakupa keddi nyolcaddöntőjében, ám a találkozó nem emiatt és még csak nem is Wellbeck vagy Owen góljai miatt marad emlékezetes.

A meccs előtt a vendég manchesteri drukkerek a stadionon kívül randalíroztak és gyors ütem szétvertek egy gyorsbüfét. A találkozó 91. percében pedig, látva kedvenceik tehetetlenségét, két hazai szurkoló befutott a pályára és miközben Foster kapus kirúgáshoz készült, ők nemes egyszerűséggel berúgták a lasztit a  hálóba.