2013-11-24 18:32:50• hírek • Szatmár.ro

Nem várt vereséget szenvedtek a kézilabdázók

Öt góllal verte meg a szatmári csapatot a tabellán rosszabbul álló fogarasi együttes.

Egyetlen VSK-drukker sem számított arra, ami vasárnap történt: a második ligás kézilabda-bajnokságban a szatmáriak kikaptak a tabellán öt ponttal rosszabbul álló fogarasi csapattól, ráadásul elég nagy különbséggel.

Az első félidő még nem utalt a későbbi kellemetlen meglepetésre. Az első négy-öt percben kiegyenlített volt a meccs, a 20. percben pedig 12-7 volt az eredmény - ide. A Fogarasi HCM játékosai aztán megtáltosodtak, de az első félidő még 16-14-es szatmári előnnyel zárult.

A szünet után 17-17-re egyenlítettek a vendégek, majd a vezetést is átvették, a VSK pedig hiába igyekezett, az ellenfél elhúzott és meg is nyerte az összecsapást.