2017-03-30 20:39:58• hírek • Szatmár.ro

Nem sikerült megverni a Targovistét

A kosaras lányok idegenben nyertek, itthon vesztettek a CSM Targoviste ellen. Jöhet a harmadik meccs.

A női kosárlabdabajnokság felsőházi rájátszásában vasárnap nyertek a VSK kosárlabdázói Targovistén, a két nyert meccsig tartó közdelem első mérkőzésén. Csodaszámba ment a győzelem, hiszen az ellenfél ellen 32-0-ás nyeretlenségi szériát szakítottak meg. Bizakodva készültek tehát a lányok a csütörtöki visszavágóra.

A bravúr viszont nem sikerült, a 23-33-as (13-13, 10-20) félidei eredmény már előrevetítette a végkifejletet. Hiába játszottak jobban a szatmáriak a következő két negyedben, magukhoz térve a gyakorlatilag átaludt második negyedből. A harmadikban 15-10-re, a negyedikben 15-14-re nyertek, de összességében 53-57-re elvesztették az összecsapást. Következik a harmadik, mindent eldöntő „menet” Targovistén, ahol egyértelműen a házigazdák a favoritok.