2009-06-22 10:43:49• hírek • Szatmar.ro

Nem jutott tovább a Nagykároly

Illusztráció

Az utánpótlás-bajnokság regionális döntőjét a Nagybánya nyerte.

A Nagykárolyi Victoria utánpótlás-csapata, miután megnyerte a Szatmár megyei labdarúgó bajnokságot, a Nagybányai FC csapatával játszotta a regionális döntőt, de összetettben 3-2 arányú vereséget szenvedett, és ezzel nem jutott tovább.

A csütörtöki első találkozót a nagykárolyiak még 2-1-re megnyerték, ám ez az előny kevésnek bizonyult a visszavágóra, Nagybányán ugyanis Pintér Sándor és Tabi Zsolt tanítványai 2-0-ás vereséget szenvedtek.

„Az első félidőben jól játszott a csapat, a fiúk több helyzetet is kialakítottak, de sajnos ezek ki is maradtak. Szünet után a hazaiak kihasználták két lehetőségüket, s ezzel tovább is jutottak a zónaközi szakaszba" - összegzett Tabi. A Victoria összeállítása: Mitraşca - Pişcorean, Ardelean, Peczer, Negrea, Sârca, Alexuţan, Reszler, Petz, Tóth, Roşu. Játszott még: Viezer, Pintea, Madaras.