2009-07-05 16:36:47• hírek • Szatmar.ro

Nem jutott döntőbe az Atletic

Illusztráció

A szatmári ifjoncok számára a temesvári elődöntő volt a végállomás.

Nem sikerült a bravúr a Szatmárnémeti Atletic junior C (U15) csapatának és egy győzelem valamint egy vereség után nem tudott továbblépni az országos bajnokság temesvári elődöntőjéből.

Paul Mihai együttese a tornát a Brassó ellen kezdte, nem is akárhogyan, hisz Cadar és Bumba két góljával már 3-0-ás előnyre tettek szert, amikor a barcaságiak szépítettek.

Mivel a csoport első találkozóján a Gica Popescu Focisuli 5-0 arányban lelépte a brassóiakat, a szatmáriaknak az utolsó mérkőzésen győzniük kellett a csoportelsőség és a továbbjutás eléréséért.

A találkozó borzalmasan indult az Atletic számára, hisz egy büntető következtében már a harmadik percben hátrányba kerültek. A későbbiekben nem sikerült egyenlíteniük, sőt egy újabb góllal a craiovaiak bebiztosították győzelmeüket.

Az Atletic kezdőcsapata: Ţuţuraş, - Ardelean, Tatár, Gergely, Ile, Roatiş, Iuga, Bumba, Cădar, Magdás, Ugocean. Tartalékok: Gerstenmaier, Nistor, Mezei, Zele, Sreple, Bura, Mihalca, Surducan.