2016-02-21 19:06:42• hírek • Szatmár.ro

Nagyváradon vesztettek a röplabdázó lányok

Ovidiu Groza tanítványai szombaton elvesztették a rájátszás második mérkőzését is.

Szombaton Nagyváradon léptek pályára a Szatmárnémeti VSK röplabdázói a bajnokság rájátszásának második fordulójában.

A szatmári lányok az első meccsen 3-2 arányú vereséget szenvedtek a nagyváradi csapat ellen, így visszavágásra készültek. Ez azonban nem jött össze: a váradiak odahaza biztosak voltak a dolgukban, végül 3-1 arányban győzték le Ovidiu Groza tanátványait.

Az első két játékrészben a nagyváradiak magabiztosan, 25-16 és 25-17 arányban győzték le a szatmári gárdát, majd a lányok a 26-28 arányban megnyert szettel szépítettek. A negyedik játékrész újra a nagyváradiaké volt: izgalmas játékot követően 25-23-ra nyertek, beállítva a 3-1-es végeredményt.