2012-06-11 12:31:17• hírek • Szatmar.ro

Kilenc szatmári siker a Full Fight Gálán

Szép számú közönség gyűlt össze szombat este a Sportlíceum Gyurkán György termében a negyedik alkalommal megrendezett Full Fight Gála alkalmából.

Idén összesen 24 sportoló szállt ringbe, ketten ráadásul két meccsen is vívtak: egy négyes torna elődöntőit, majd a győztesek a döntőit is. Idén négy harcias amazon is kesztyűt húzott, mindkét párharcot a szatmári lány nyerte temesvári illetve debreceni ellenfelével szemben.

A thai boksz és a K1 szabályai szerinti meccsektől természetesen nem maradt távol Szűcs Barna sem. A főszervező ezúttal thai bokszolt és kiütötte jászvásári ellenfelét.

A Full Fight Gála eredményei (a kiemeltek győztek):
1. meccs, 50 kg, thaibox stílus, 2x2 perc: Király Sebastian (Szatmárnémeti Kyo Gym) - Vaida Cristian (Szatmárnémeti Kyo Gym)-- TKO a 2. menetben
2. meccs, 55 kg, K-1, 3x2 perc: Farkas Laura (Kyo Gym) - Sterpu Diana (Temesvári CS)-- TKO a 2. menetben
3. meccs, 75 kg, thaibox, 3x2 perc: Borsán Csaba (Kyo Gym) - Iederan Marcel (Szatmárnémeti Ronin Gym)- - TKO
4. meccs, 75 kg, K-1, 3x2 perc: Buzea Tudor (Kyo Gym) - Busuioc Gabriel (Iaşi)- - pontozással
5. meccs, 77 kg, K-1, 3x2 perc: Crişan Cătălin - Riţ Orlando (Ronin Gym) - TKO a 3. menetben
6. meccs, 63 kg, thaibox, 3x2 perc: Ardelean Alice (Kyo Gym) - Rácz Irén (Debrecen)- pontozással
Elődöntő, 7. meccs, 75 kg, K-1, 3x3 perc; Borbély György (Debrecen)-Luca Vlad (Iaşi) - TKO-val a 2. menetben
Elődöntő, 8. meccs, 75 kg, K-1, 3x3 perc: Cardoş Anghel (Kyo Gym)-Tóth Sergiu (Kolozsvári Tengu) - pontozással
9. meccs, 75 kg, MMA, 2x5 perc: Ignat Gheorghe (Iaşi)-Vladimir Siminotov (Moldova) - TKO az 1. első menetben
10. meccs, 67 kg, K-1, 3x2 perc: Budeş Cristian (Temesvári CS)-Takács Máté (Debrecen) - pontozással
11. meccs, 85 kg, K-1, 3x3 perc: Munteanu Marius (Kyo Gym) - Grosu Stanislov (Kolozsvári Tengu)- - pontozással
12. meccs, 75 kg, thaibox, 3x3 perc: Szűcs Barnabás (Kyo Gym) - Juravlea Mihai (Iaşi)-- KO-val a 2.