2014-05-11 15:12:41• hírek • Szatmár.ro

Motruból rabolt három pontot az Olimpia

Egy gólos győzelmet aratott a Motrui Minerul otthonában a szatmári focicsapat.

Az alsóházi rájátszás ötödik fordulójában Motruban lépett pályára a Csík Tibor és Mircea Bolba edzette focicsapat. Az Olimpia célja a győzelem volt, a győztes gólt pedig meglehetősen hamar megszerezték: Bujor szögletét a 8. percben Muresan Florin juttatta fejjel az ellenfél kapujába.

Az eredményt ez után csak tartani kellett, így össze is jött a három pontot jelentő győzelem. Sajnos az Olimpia számára nem végződött felhőtlen örömmel a találkozó, ugyanis Rus a 90. percben megkapta második sárgalapját, emiatt rá nem számíthatnak a követlező meccsen.

Az Olimpia a következő körben pihen, majd Mioveni-ben fognak játszani és csak május 28-án lesz meccsük hazai pályán.

2. Liga, 2. csoport, rájátszás, 5. forduló, playout: Motrui Minerul-Szatmárnémeti Olimpia 0-1 (Muresan 8.).

Az Olimpia összeállítása: Anca-Trip -Muntean, Muresan Fl., Ene, Iuhas, Gavrilescu, Villand, Rus, Lemac (Dragos 46.), Bujor (Roghina 73.), Bostina (Feier 58.).