2015-11-01 10:06:38• hírek • Szatmár.ro

Most az aradi csapat győzte le a kosaras lányokat

Az Aradi ICIM ellen léptek pályára szombaton a VSK kosárlabdázói.

Tovább folytatódik a Szatmárnémeti VSK kosárlabdacsapatának nyeretlenségi sorozata - s legyünk őszinték, a női kosárlabdabajnokságban szereplő csikócsapatnak nem nagyon van esélye idén egyetlen győzelemre sem. A legfiatalabb kerettel rendelkező VSK ugyanis sokkal nagyobb költésgvetésű, tapasztalt, számos idegenlégióst felvonultató együttesekkel kell megküzdjön.

Az első negyedet 10:25 arányban vesztették el a szatmáriak, majd 12:26 lett a következő negyed eredménye - ebben a negyedben dobták a legtöb pontot a szatmáriak. A félidőt követően 9:26 lett a következő játékrész végeredménye, majd az utolsó negyedet 7:20-ra hozta az Arad. A végeredmény 38:97 lett.

A Szatmárnémeti VSK pontszerzői: S. Vilcinschi (15), C. Badi (6), B. Voica (6), A. Kitanu (5), A. Kadar (4) és V. Bolba (2).