2017-05-05 15:06:23• hírek • Szatmár.ro

Most Balotesti-en kapott ki az Olimpia

Az őszi szezon végi veretlenségi sorozatból tavaszra nyeretlenségi sorozat lett....

Pénteken a CS Balotesti otthonában lépett pályára a Szatmárnémeti Olimpia. És vesztett. Pedig az előjelek igazán kedvezőek voltak, a 8. és a 19. percben is az Olimpia állt közel a gólszerzéshez, ám Fulga kapus mindkét esetben hárított.

Aztán jött az az átkozott 22. perc: a balotesti Constantin Dedu labdáját Eugen Nica előbb a kapufára, majd a hálóba lövi. Ennek ellenére a 30. percig az Olimpia dominálta a mérkőzést, a folytatásban viszont kiegyenlítődtek az erőviszonyok.

A második félidőben sem sikerült gólt szereznie az Olimpiának, igaz, a házigazdáknak sem - így maradt az 1-0 arányú balotesti-i győzelem.