2011-08-12 21:21:11• hírek • Szatmár.ro

Olimpia - Zilahi FC: sima ügy volt, 3 gólt lőtt az Oli

A Szatmárnémeti Olimpia a bajnokság indulását megelőző utolsó felkészülési meccsét játszotta.

Az Olimpia már a 19. percben vezetést szerzett, méghozzá nem is akármilyen találattal: Prodal egy kipattanó labdát ollózva juttatott az ellenfél hálójába. A folytatásban is tüzeltek a szatmáriak, Zsiga Ervin kétszer is nagyon közel volt a találathoz, de egyszer a kapusba lőtt, utána a kapufát súrolta lövése.

Gavrilescu lett aztán a szatmári főszereplő a második félidő vége felé, a 70. percben lövésébe egy zilahi védő is beleért, róla pattant a hálóba a labda, de két perccel később már egy saját gólt is szerzett, amikor a védők közül kilépve mindenkit kicselezve a kapuba gurította a labdát.

Az Oli jövő szombaton a C liga nyitányán a Marosvásárhelyi FCM második csapatát látja vendégül 18 órától.

Felkészülési mérkőzés: Szatmárnémeti Olimpia-Zilahi FC 3-0 (Prodan 19., Gavrilescu 70., 72.). Az Olimpia összeállítása: Şuta - Moş, Sabău, Mureşan F., Glodean (Hanus 55.), Homorozan (M. Pop 65.), Villand (Mureşan M. 65.), Micaş (Botos 65.), Zsiga (Shannat 78.), Marinaş (Feier 75.), Prodan (Gavrilescu 55.).