2018-10-16 21:20:11• hírek • Szatmár.ro

Menesztették a VSK női kosárlabdacsapatának vezetőedzőjét

A másodedző vette át ideiglenesen a csapat irányítását.

A Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapatánál idén az egyetlen elfogadható eredmény a bajnoki cím és a kupagyőzelem, ugyanis nagyon elegük van már a második helyezésekből. Ezt a szezonindító sajtótájékoztatón mondták el, és úgy néz ki, hogy a tervek megvalósításába nem fér bele egy olyan botlás, amilyen a brassói volt. A lányok ugyanis 80-74 arányban alulmaradtak a Brassói Olimpia otthonában játszott bajnoki meccsen.

A mérkőzést követően a VSK vezetősége elbeszélgetett Marius Doba vezetőedzővel és arra jutottak, hogy az edzőnek mennie kell - a helyét pedig ideiglenesen a másodedző Octavian Boian veszi át.

Ő ül majd a kispadon szombaton is, amikor a bajnokság harmadik fordulójában a Kolozsvári U-t látják vendégül a piros-fehér mezes lányok.