2018-02-23 19:44:17• hírek • Szatmár.ro

Megnyerték a szatmári kosaras lányok az első meccsüket a nyolcasdöntőben

Ha lemaradtál a meccsről, most megnézheted az összecsapást.

A Román Kupa nyolcasdöntőjében pénteken 20 órától Sepsiszentgyörgyön játszott mérkőzésen a VSK ellenfele a Gyulafehérvári CSU volt. A két csapat az utóbbi két találkozójukon egy-egy győzelemnek örülhetett a bajnokságban, úgy, hogy mindkét együttes otthon veszítette el a találkozót.

Az első negyed meglehetősen kiegyenlített volt, legalábbis a pontok tekintetőben, 20:20-ra végződött az első tíz perc. Aztán a szatmáriaknak ment jobban a játék, a 21:13-as második negyedet egy 18:14-es harmadik követte. A végeredmény 69:59 lett.

A mérkőzés legértékesebb játékosa a szatmári színekben játszó Portia Green lett.

A Román Kupában a Szatmárnémeti VSK az Aradi ICIM ellen lép pályára 20 órától.