2020-01-22 09:19:59• hírek • Szatmár.ro

Matek magasabb fokon - Íme az EMMV megyei szakaszának eredményei

Szombaton, 2020. január 18-án tartották a Magyar Iskolák Matematika-olimpiájának megyei selejtezőjét, melynek idén a Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum volt a házigazdája.
 

Szatmár megye 13 iskolájából 122 diák versenyzett általános iskolás és középiskolás szinten. A versenyzőknek három óra alatt négy feladatból álló, az országos versenybizottság által összeállított feladatsort kellett megoldaniuk.

A megyei eredmények alapján minden évfolyamon a legjobb eredményt elérő versenyző szerzett jogot az országos döntőn való részvételre, míg a többiek az országosan összesített eredménylista alapján juthatnak a döntőbe.

A következő eredmények születtek:

V. osztály:
1. Dénes Máté Gergő (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
2. Miklós Dávid, (Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum)
3. Mák Borbála (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
 

VI. osztály:

1. Bokor Titanilla (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
2. Gádoros Kata (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum)
3. Katona Dalma-Júlia (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
    Varga Eszter-Anna (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)

 

VII. osztály:

1. Balogh Roland-Péter (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
2. Mák Andor (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
​3. 
Gyerkes Fruzsina (Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum)
 

VIII. osztály:

1. Szabó-Thalmeiner Balázs (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum)
2. Kállay Zselyke (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
3. Karikás Mátyás (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum)
 

IX. osztály:

1. Fazakas Csenge (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
2. Lengyel Ottó (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
3. Nagy Boglárka (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
 

X. osztály:

1.Éles Júlia (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
2. Cserés Nicole-Vivien (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
    Pap-Czier Johanna (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
3. 
Görög Anita (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
   Ludescher-Tyukodi Réka (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)

 

XI. osztály:

1. Kiss Krisztián (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
2. Muszka Csaba (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
​    
Varga Veronika-Katalin (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
3. Mészáros Petra (Református Líceum)
    Tátrai Andrea (Nagykárolyi Elméleti Líceum)

 

XII. osztály:

1. Stier Alma-Beatrix (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)
2. Czier Norbert (Nagykárolyi Elméleti Líceum)
3. 
Lieb Hanna (Kölcsey Ferenc Főgimnázium)

 

Hozzászólás:
Kapcsolódó hírek:
Legfrissebb apróhirdetések:
További friss hírek:
# koronavírus # baleset # helyhatósági2020 # hétvégiinterjú # körgyűrű
Kiemelt hírek:
Valutaváltó:


Promó: