2012-11-21 16:32:34• hírek • Szatmar.ro

Másodjára is megverné a VSK a Gentoftét

Fennállása második hazai mérkőzését játssza az Európa Kupába a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapata csütörtökön. A lányok célja, hogy a 18.00 órától kezdődő mérkőzésen megszerezzék második győzelmüket.

A papírforma alapján erre meg is van minden esélye a csapatnak, hisz a dániai mérkőzésen Orosz Andreáék 57-46 arányban győzni tudtak. A skandinávok eddig pont nélkül állnak a csoport utolsó helyén, mivel a Csevakatától oda-vissza kikaptak (idegenben 88-63-ra, otthon pedig 86-50-re) és alulmaradtak a Montpellier ellen is 91-65 arányban. A VSK mindkét meccsét elveszítette a Montpellier ellen (77-67, 84-41) és kikapott Vologdában is (74-38), így a csoport harmadik helyén áll.

A Gentofte elleni meccsel mellesleg a VSK egy olyan sorozatot kezd meg, melyben összesen négy meccset vív saját szurkolói előtt. A dánok után vasárnap jön a Temesvár (18.00), majd jövő csütörtökön a Csevakata (18.00), végezetül december 8-án a Rapid.