2008-03-14 10:55:03• hírek • Szatmar.ro

A Bolton csapata is kiesett az UEFA-kupából

boltonA BL-ben ugyan jól szerepelnek, de az UEFA-kupából mindhárom angol csapat kiesett.
Az Everton és a Tottenham szerdán búcsúzott a nemzetközi kupától, őket csütörtökön a Bolton követte, amely a hazai 1-1 után idegenben 1-0-ra kikapott a Sporting ellen.

A portugáloknak már a 0-0 is elég lett volna a továbbjutáshoz, ennek ellenére a mérkőzésen inkább a hazaiak támadtak, a Boltonnak kevés esélye volt a vezető gól megszerzésére. Sokáig úgy tűnt, nem születik gól az összecsapáson és a Sporting jut tovább, a hajrában azonban bebiztosította sikerét a portugál csapat, a 85. percben ugyanis Pereirinha talált a Bolton kapujába.

A vendégek nem tudtak már egyenlíteni, ezzel kiestek a kupából.A szigetország becsületét a Rangers mentette meg, a skót együttes 1-0-ra kikapott ugyan a Werder otthonában, de miután hazai pályán 2-0-ra nyerni tudott, bejutott a legjobb nyolc közé. A brémaiak gólját Diego szerezte egy egyéni akció végén.