2011-12-14 09:13:22• hírek • Szatmar.ro

Középről is csak az üres kapu kapufáját találta el

A nehezét már megcsinálta, aztán kihagyta a szezon ziccerét Edgar Prib a német másodosztályú labdarúgó bajnokság, a Bundesliga 2. legutóbbi fordulójának rangadóján.

A második helyezett Eintracht Frankfurt az őt két ponttal követő Greuter Fürthöt fogadta a Budenliga2 18. fordulójának zárótalálkozóján. A hazaiak szeretnének ismét visszajutni az élvonalba, a vendégek pedig már legalább egy évtizede ott ólálkodnak a küszöb környékén, de valahogy soha nem tudták azt átlépni: rangadó volt ez tehát a javából.

A derbi végül nem hozott gólt. Ám amikor a 20. percben a vendégek védője, Edgar Prib pazarul átemelte a labdát Oka Nikolov kapus fölött és egyedül maradt az üres kapuval szemben, kevesen fogadtak volna arra, hogy 0-0 marad a vége. Hogy mi történt? Nézd meg a videót!