2019-02-21 05:44:31• hírek • Szatmár.ro

Kosárlabda: sorozatban a hetedik győzelmét húzta be a VSK

A Szatmárnémeti Városi Sportklub női kosárlabdacsapata a Brassói Olimpia otthonában aratott fölényes győzelmet.

Maikel Lopez vezetőedző lányainak nagyon megy a játék. Vasárnap hazai pályán dobtak dupla annyi pontot, mint az ellenfél Targoviste, most pedig Brassóban álltak közel a bravúr megismétléséhez.

Már az első negyedben egyértelművé tette a szatmári csapat, hogy csak a győzelem elfogadható számára. A játékrész vége 12-31 lett „ide”. A piros-fehérek a többi játékrészt is lazán nyerték, a 10-20-as másodikat a 11-16-os harmadik, majd a 16-27-re végződő negyedik negyed követte. A végeredmény 49-94-lett.

A szatmáriak legponterősebb játékosa Amukamara lett 16 ponttal, de nála is jobb volt Denson és Lloyd is, akiknek összejött a dupla-dupla – előbbi 15 pontot dobott és 10 lepattanót, utóbbi a 14 dobott pontja mellett tíz lepattanót szerzett.