2008-05-08 10:32:46• hírek • Czinzel László

Véget ért a kézilabda bajnokság

kezikÖtgólos vereséggel zárta a bajnokságot a Szatmárnémeti VSK csapata.

Vereséggel zárta a második ligás férfi kézilabda bajnokságot a Szatmárnémeti VSK együttese, miután szerda délután hazai pályán papírforma vereséget szenvedett a csoportot megnyerő Kolozsvári U-tól.

A szatmáriak a két félidő első perceiben vezettek, a félidőben is döntetlen volt az állás, de az utolsó negyedórában a nagyobb tapasztalat, és a vendégek jobb helyzetkihasználása eldöntötte a meccs sorsát. A VSK az idényt a negyedik helyen zárta, ami igen biztató a jövőre nézve, tekintve, hogy a következő idényben az élvonalat szeretné megcélozni a csapat.

A osztály, 28. forduló, D csoport: Szatmárnémeti VSK–Kolozsvári U Transilvania 28-33 (14-14). A szatmári gólszerzők: Ferenţ 7, Marinca 5, Iştoc 4, Dan 3, Rogoz 3, Munteanu 3, Oşvat 2, Mateş 1.