2008-09-28 15:47:27• hírek • Szatmár.ro

Könnyed szatmári siker

Az Ady Endre utcai új csarnokban első mérkőzését játszotta vasárnap a junior röplabda országos bajnokságban a Szatmárnémeti Sportlíceum együttese.

Nem sok izgalmat tartogattak a tucatnyi nézőnek az Ovidiu Groza által felkészített lányok, ugyanis mindhárom játszmát simán hozva, 3-0 arányban győztek a Vaskohsziklási CSS ellen.

Az első szettet 25-11-re, a másodikat 25-8-ra, a harmadikat pedig 25-25-re nyerték a szatmáriak. A vezetőedző nem is kívánt senkit kiemelni a csapatból, szerinte mindenki az elvárások szerint játszott egy nem túl erős ellenféllel szemben.

A Sportlíceum a háromcsapatos csoportban legközelebb október 26-án a Nagyváradi CSS együttesét fogadja. A szatmáriak kerete: Sikos Petra, Lavinia Tătăran, Laura Sabău, Paula Cosma, Alina Sipoş, Debreczeni Emese, Angelica Podină, Loredana Paşca, Raluca Rovas, Lavinia Petran.