2019-02-18 05:59:59• hírek • Szatmár.ro

Könnyed győzelem: dupla annyit dobott a VSK, mint az ellenfele

A Szatmárnémeti Városi Sportklub női kosárlabdacsapata a bajnokság visszavágókörének utolsó hazai meccsét játszotta vasárnap.

Igen, utolsó meccs itthon, mert meglehetősen furcsa a bajnoki program, 20-án Brassóban, majd Kolozsváron, Aradon és Sepsiszentgyörgyön lesz jelenése a csapatnak.

A vasárnapi meccs talán nem is lehetett lazább: a lányok 18-13-ra hozták az első, majd 17-11-re a második negyedet. A folytatásban pedig jelentősen növelték az előnyüket – 28-11 és 19-6 –, így jött össze a 82:41-es győzelem.

A szatmári csapatból a legponterősebb Lloyd volt 22 ponttal, lepattanóból Denson 11-et gyűjtött, Amukamara pedig öt assziszttal segítette győzelemre a csapatot.