2015-11-05 12:02:45• hírek • Szatmár.ro

Kolozsváron szenvedtek vereséget a kosaras lányok

A női kosárlabda-bajnokság nyolcadik fordulójában Kolozsváron játszott a VSK csapata.

A kosaras lányok szerdán a Kolozsvári U otthonában léptek pályára és dobtak a megszokottnál jöval több kosarat. Ugyan a mérkőzést elvesztették, hárman is 10 pont felett dobtak, a szatmáriak legjobbja pedog Voica volt, aki gyakorlatilag a csapat pontjainak a harmadáért "felelős".

Mind a négy negyedet a házigazda kolozsváriak nyerték, az elsőt 23-18, a másodikat 21-12 arányban. A félidőben így 44-30 volt az állás, ami kosárlabdában azért behozhatónak mondható. A kolozsváriak azonban belehúztak, 26-17-re nyerték a harmadik negyedet, az utolsó játékrészben pedig 20-17 lett az eredmény. A meccset így a házigazdák nyerték 90-64 arányban.

A Szatmárnémeti VSK pontszerzői: B. Voica (20), C. Badi (18), A. Chitanu (14), S. Vilcinschi (8), V. Bolba (2) și A. Kadar (2).

A VSK a bajnokság kilencedik fordulójában pihen, a tizedik fordulóban pedig idegenben játszik, a Bukaresti Rapid otthonában.