2020-02-10 09:38:05• hírek • Szatmár.ro

Kolozsváron győzött a VSK

Minden jel arra utal, hogy kezd kigyógyulni a légzőszervi betegségekből a Szatmárnémeti VSK kerete.

A kórházi beutalások miatt ugyanis mérkőzést halasztottak, vagy csak nagyon rövid cserepaddal léptek pályára. Viszont a sok hiányzó ellenére is nyerni tudtak a Közép-Európa Liga múlt heti mérkőzésén, igaz, a csoportból való továbbjutás ügyében nem sokat változtatott ez a győzelem.

A szatmáriak a hétvégén Kolozsváron játszottak az U otthonában, és nyertek 63:73 arányban. Mauro Procaccini lányai két negyedet is megnyertek, egyet pedig döntetlenre hoztak: 11:21, 12:10, 21:21 és 19:21-re végződtek a játékrészek. A szatmáriak legjobbja Mosby volt 19 ponttal és 9 lepattanóval.

A következő mérkőzést a Szatmárnémeti VSK az Ady Endre utcai Both Katalin Sportteremben játssza, egy elmaradt mérkőzást pótolnak be a Targiviste ellen.