2011-05-08 12:07:29• hírek • Szatmár.ro

Kikapott a VSK Kolozsváron

Szombat délután a VSK férfi kézilabdacsapata az U Transilvania ottonában lépett pályára.

A Szatmárnémeti VSK a kolozsvári meccsen az első félidőben teljesen egyenrangú ellenfele volt a hazaiaknak, a második félidő elején a házigazdák azonban megléptek, a mérkőzés vége pedig 9 gólos kolozsvári győzelem lett. Palkó és Istrate legényeinek amúgy a bajnokságban ez volt a második legnagyobb veresége, ugyanis Suceaván 12 gólos hátránnyal ért véget a mérkőzés. Nicolae Istrate így foglalta össze az összecsapást: "Az elején jól játszott a csapat, viszont a második félidőben kihagyott ziccerek megbosszulták magukat, hiszen a kolozsváriak ellentámadásai mind góllal végződtek."

A VSK következő meccsét pénteken játssza, a 17 órakor kezdődő meccsen az ellenfelek a Székelyudvarhelyi HC játékosai lesznek.

Nemzeti Liga, 24. forduló: Kolozsvári U Transilvania-Szatmárnémeti VSK 37-28 (17-15). A szatmári gólszerzők: Timofte 5, Munea 5, Savlovschi 4, Szavics 4, Vizsbovszkij 3, Liberţ 3, Mateaş 2, Oláh 1, Surducan 1. Játszott még: Teremi, Panazan, Várady, Oşvat.

További eredmények: Székelyudvarhelyi HC-Temesvári Poli 30-30 (18-17), Suceavai Bucovina-Nagybányai HC Minau 47-27 (22-13), Brassói Dinamo-Bákói Stiinta 28-36 (13-18), Tg. Jiu-i Pandurii-Resicabányai UCM 26-27 (10-12), Nagyváradi CSM-Bukaresti CSM 31-34 (16-15), Steaua-Konstancai HCM 32-38 (18-18).