2005-08-14 23:18:52• hírek • Szatmár.ro

Kikapott a Puskás-válogatott

20050814g3.bmpVeresége ellenére biztatóan játszott a Puskás Ferenc Válogatott a Real ellen.

3-1 arányú veresége ellenére nem játszott alárendelt szerepet a főként NB I-es játékosokból verbuvált Puskás Ferenc Válogatott. A madridi sztárcsapat az első játékrész elején többet kezdeményezett, mely egy kihagyott, majd egy belőtt 11-es példázott (mindkettőt Zidane lőtte). A félidő közepétől a magyar csapat is felvette a ritmust, és a a 42. percben ki is egyenlített Kenesei büntetője révén.

A második játékrész két Real-gólt hozott: az egyik akció Vanczák "jóvoltából" indult, és Ronaldo nem hibázott, az utolsó találatot pedig a csereként beállt Owen érte el a 84. percben.

Mindent összevetve a magyar csapat biztatóan játszott, több veszélyes elfutás, bedobás, szöglet és akció jellemezte a Puskás-válogatott játékát. Szerdán jöhet Argentína...