2014-04-03 11:08:41• hírek • Szatmar.ro

Kiadós vereség után jöhet a hazai visszavágó

Nem sok jel mutatott arra, hogy a VSK vérmes reményekkel vághat neki a bajnoki negyeddöntő első meccsének, figyelembe véve, hogy az őszi gyulafehérvári bajnokin Éles Péter csapata 50 pontos vereséget szenvedett.

A VSK szerda délután sem okozott sokkal nagyobb gondot a hazaiaknak: csak egyszer vezetett 2-0-ra és 10-10-nél volt egyenlő. A szatmáriak főleg az első és az utolsó negyedben maradtak el nagyon a hazaiaktól (26-15 illetve 24-15), így a végén a Gyulafehérvár 81-55-ös győzelmet aratott.

A két győzelemig tartó küzdelem második csatáját Szatmárnémetiben rendezik vasárnap délután 18.00 órai kezdéssel.

Gyulafehérvári CSU-Szatmárnémeti VSK 81:55 (26:15, 17:15, 14:10, 24:15).
A szatmári pontszerzők: Jones 16, Tarţa-Laza 13, Orosz 9, Cutaş 7, Desroches 6, Adi 4.
Játszott még: Voica, Nagy, Bolba.