2014-10-06 09:39:38• hírek • Szatmár.ro

Kézilabda: győzelem Temesváron

A VSK férfi kézilabdacsapata 44-24 arányban legyőzte a házigazda Temesvári Poli II.-t.

A román férfi kézilabda második vonalbeli bajnokságának negyedik fordulójában a Szatmárnémeti VSK csapata Temesváron vendégeskedett a hétvégén. S bár a csapat az utóbbi időben nem teljesít kiemelkedően, most alaposan elverték a Poli II.-t. Már az első félidő végeztével 21-9-re vezettek a szatmáriak. Az összecsapás végén pedig 44-24-es szatmári győzelmet mutatott az eredményjelző.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Poli II. nem tartozik a bajnokság legjobb csapatai közé - az idényben eddig az összes meccsét követően vesztesen hagyta el a csapat a pályát. Ezzel együtt, Nicolae Istrate tanítványai szép játékot mutattak be a hétvégi mérkőzésen.

A szatmári gólszerzők: Oláh (8), Mates (7), Acsinia (7), Morar (5), Muresan (5), Ungar (4), Cristescu (3), Clipea (2), Santeiu (2), Pop (1).