2008-11-03 08:02:43• hírek • Szatmár.ro

Húsz góllal verte a VSK a nagybányaiakat

Már a november 12-én Besztercén rendezendő rangadóra készülve lépett pályára a Szatmárnémeti VSK férfi kézilabda együttese, amely a sereghajtó Nagybányai Extrem ellen 20 gólos győzelmet aratott hazai pályán.

Az első félidőt igen könnyedén vették a szatmáriak, hiszen az első negyedóra végén még döntetlen volt a meccs, de a szünetre is csak négy góllal sikerült elhúzni. Ezután viszont kicsit nagyobb fokozatba kapcsolt a VSK, és a végére meglett a félszázadik találat is.

A osztály, 10. forduló, C csoport: Szatmárnémeti VSK-Nagybányai Extrem 50-30 (19-15). A szatmári góldobók: Savlovschi 9, Birtalan 8, Varga 7, Oláh J. 4, Oláh B. 4, Ardelean 4, Ferenţ 4, Nagy 3, Szepesi 3, Kopcsák 2, Tomori 1. Játszott még: Teremi, Cioroiu Costea (kapusok).

További eredmények: Tordai Potaisa-Kolozsvári U Transilvania2 32-40, Székelyudvarhelyi HC2-Fogarasi HCM 41-32, Besztercei HCM CSM-Segesvári National 35-26. Szászsebes állt.

A következő forduló (november 8.): Nagybánya-Beszterce, Segesvár-Székelyudvarhely, Fogaras-Torda, Kolozsvár-Szászsebes. Szatmárnémeti áll.