2018-10-08 07:32:34• hírek • Szatmár.ro

Jól megy a játék – megint nyertek a VSK kosarasai

fotó: Andreea Vlase

Előbb kétszer verve a Bukaresti Rapid együttesét lépett tovább a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapata a Román Kupában, majd a hétvégén győzelmet arattak a bajnokság első fordulójában.

Mondjuk ez nem volt annyira sima meccs, mint a előző kettő: az első félidő végén 33-38 volt az eredmény az Aradi ICIM javára. Ám a következő két negyedben a lányok már sokkal jobban figyeltek, pontosabbak voltak, így szépen átvették a vezetést, majd megnyerték a meccset 74-59 arányban.

A negyedekre lebontott eredmények is mutatják, hogy az első két játékrész után (15-18, 18-20) a szatmári együttes megtáltosodott, és 20-13, illetve 21-8 arányban nyerte a folytatást és az összecsapást is.

A szatmáriak legjobbja Denson volt, aki 21 ponttal járult hozzá a győzelemhez.