2012-11-25 16:47:53• hírek • Szatmar.ro

Ismét esélytelen volt a VSK - 12 ponttal nyert az Extrem

Továbbra is tart a Szatmárnémeti  VSK kézilabdacsapatának mélyrepülése, Nicolae Istrate tanítványai ezúttal a Nagybányai Extrem együttese ellen szenvedett nagy arányú, 34-22-es vereséget hazai pályán.

A mérkőzés toronymagas esélyese az Extrem gárdája volt, amely az eddig lejátszott hét bajnokijából mindössze egyet nem nyert meg. Ezzel szemben a VSK mindössze egy mérkőzést nyert meg.

Az már korán kiderült, hogy  ez a szám nem most fog megváltozni, mivel tíz perc után 8-4-re, húsz perc után pedig 15-6-ra vezettek a vendégek. Mindezen az sem változtatott, hogy közben Istrate Cioroiu helyett a fiatal Pogyinát küldte a kapuba.

Az első félidőt végül 18-11-re nyerte az Extrem, a VSK-n pedig az sem segített, hogy a pihenő után Jurj egymás után hat gólt is dobott. Az utolsó negyedóra végére aztán teljesen szétesett a hazai csapat, játékosai alig négy gólig jutottak - a Sportklub esély- és kilátások nélkül bukta el 34-22-re a meccset.

Szatmárnémeti VSK-Nagybányai Extrem 22-34 (11-18)
A szatmári gólszerzők: Jurj 9, Mureşan 3, Ciaca 3 (1x7), Santeiu 3, Mateş 2, Varga 1 (1x7), Oşvat 1
Játszott még: Cioriu, Pogyină (kapusok), Albu, Pop, Tătar.