2008-10-27 09:04:15• hírek • Szatmár.ro

Tizenöt góllal verte a VSK a segesváriakat

Az élen zárta a másodosztályos férfi kézilabda bajnokság első odavágó szakaszát a Szatmárnémeti VSK együttese, amely a 9. fordulóban 15 gólos győzelmet aratott a segesváriak ellen.

A találkozón a vendégek csak 13 percig tudtak ellenállást tanúsítani, a szatmáriak ekkor vették át a vezetést 8-7-re, és a továbbiakban csak egyre nőtt a különbség a két csapat között.

Az együttesből a kapus Cioroiun kívül mindenki lehetőséget kapott, 10 percet játszott a sérüléséből felépült Tomori Győző is. A osztály, C csoport, 9. forduló: Szatmárnémeti VSK-Segesvári Naţional 45-30 (23-15). A szatmári góldobók: Birtalan 11, Nagy 6, Ardelean 6, Savlovschi 5, Ferent 3, Mates 3, Oláh J. 3, Szepesi 3, Oláh B. 2, Varga 2, Kopcsák 1. Játszott még: Teremi (kapus), Tomori.

További eredmények: Besztercei HCM CSM-Fogarasi HCM 31-29, Székelyudvarhelyi HC2-Kolozsvári U Transilvania2 47-20, Tordai Potaisa-Szászsebesi CSM 28-44. A következő forduló (november 1.): Szatmárnémeti-Nagybánya, Beszterce-Segesvár, Székelyudvarhely-Fogaras, Torda-Kolozsvár. Szászsebes áll.