2008-10-09 17:33:32• hírek • Szatmár.ro

Öt góllal nyert a VSK Szászsebesen

Bár csak szombaton rendezik meg a hatodik fordulót a második ligás férfi kézilabda bajnokságban, de a Szatmárnémeti VSK együttese már  pályára lépett, ugyanis a hazaiak kérésére előrehozták a Szászsebesi CSM-VSK találkozót.

A szintén az élmezőnyhöz tartozó sebesiek ellen kemény meccset vívott a listavezető szatmári gárda, ám végül meglett a várt győzelem. A VSK a félidőben 14-12-re vezetett, és az előnyt a második félórában még növelni is tudták, bár ekkor még a hazai együttes is vezetett egy-két góllal.

A hajrában aztán belerősített a VSK és végül 31-26 arányban győzött. A VSK gólszerzői: Savlovschi 7, Birtalan 5, Oláh J. 5, Mateş 4, Nagy 3, Ardelean 1, Ferenţ 1, Oláh B., 1, Szepesi 1, Kopcsák 1, Varga 1, Teremi 1.