2010-11-09 17:01:35• hírek • Szatmar.ro

Nem Sammi - bombagól a Bundesligából

Sam hatalmas kapáslövése és egy viccesen mázlista tizenegyes.

A német labdarúgó élvonal, a Bundesliga legutóbbi fordulója elsősorban a Werder Bremen hatalmas stuttgarti vereségétől (a svábok 6-0 arányban verték meg az északiakat) és a Bayern München mönchengladbachi döntetlenétől (3-3) volt hangos, a Leverkusen Kaiserslautern elleni győzelme a papírforma-eredmények közé tartozott.

A „gyógyszergyárosok" diadalát Sidney Sam tette biztossá a 86. percben: a 22 esztendős labdarúgó jó húsz méterről hatalmas gólt ragasztott Tobias Sippel hálójába.

Néhány hete bejárta a világhálót Kalid Askri, a marokkói FAR Rabat kapusának esete, aki egy büntető hárítása közben ünnepeltette magát, miközben a labda bepörgött a kapuba. Az alább látható videón egy (vélhetően amatőr) japán kapusnak előbb hatalmas szerencséje volt, hogy a labda a felső lécen csattant, ám ő sem figyelt a kipattanóra, a laszti pedig beesett a gólvonal mögé.